LD2981ABM33TR
Productnummer DigiKey
497-1521-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-1521-1-ND - Cut Tape (CT)
497-1521-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LD2981ABM33TR
Beschrijving
IC REG LINEAR 3.3V 100MA SOT23-5
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 100mA SOT-23-5
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
LD2981ABM33TR Modellen
Categorie
Stroom - rust (Iq)
150 µA
Fabr.
Stroom - voeding (max.)
2.6 mA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
63dB (1kHz)
Status onderdeel
Actief
Besturingskenmerken
Inschakelen
Uitvoerconfiguratie
Beschermingskenmerken
Te hoge stroom, te hoge temperatuur
Type uitvoer
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Aantal regelaars
1
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - ingang (max.)
16V
Verpakking / doos
SC-74A, SOT-753
Spanning - uitgang (min./vast)
3,3V
Apparaatpakket leverancier
SOT-23-5
Spanningsuitval (max.)
0,375V @ 100mA