LD39020TPU33R
Productnummer DigiKey
497-15500-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-15500-1-ND - Cut Tape (CT)
497-15500-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LD39020TPU33R
Beschrijving
IC REG LINEAR 3.3V 200MA 4-DFN
Standaard levertijd fabrikant
26 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 200mA 4-DFN (1x1)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
LD39020TPU33R Modellen
Categorie
Stroom - uitgang
Fabr.
Stroom - rust (Iq)
40 µA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
80dB ~ 55dB (1kHz ~ 100kHz)
Status onderdeel
Actief
Besturingskenmerken
Inschakelen
Uitvoerconfiguratie
Beschermingskenmerken
Overstroom, overtemperatuur, softstart
Type uitvoer
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)
Aantal regelaars
1
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - ingang (max.)
5,5V
Verpakking / doos
4-XDFN blootliggende pad
Spanning - uitgang (min./vast)
3,3V
Apparaatpakket leverancier
4-DFN (1x1)
Spanningsuitval (max.)
0,35V @ 200mA