LDK220C27R
Productnummer DigiKey
497-14820-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-14820-1-ND - Cut Tape (CT)
497-14820-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LDK220C27R
Beschrijving
IC REG LIN 2.7V 200MA SOT-323-5
Standaard levertijd fabrikant
24 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 200mA SOT-323-5
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
LDK220C27R Modellen
Categorie
Stroom - rust (Iq)
90 µA
Fabr.
Stroom - voeding (max.)
100 µA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
55dB ~ 50dB (120Hz ~ 10kHz)
Status onderdeel
Actief
Besturingskenmerken
Inschakelen
Uitvoerconfiguratie
Beschermingskenmerken
Te hoge stroom, te hoge temperatuur
Type uitvoer
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Aantal regelaars
1
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - ingang (max.)
13,2V
Verpakking / doos
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Spanning - uitgang (min./vast)
2,7V
Apparaatpakket leverancier
SOT-323-5
Spanningsuitval (max.)
0,35V @ 200mA