LDK220M27R
Productnummer DigiKey
497-14823-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-14823-1-ND - Cut Tape (CT)
497-14823-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LDK220M27R
Beschrijving
IC REG LINEAR 2.7V 200MA SOT23-5
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 200mA SOT-23-5
EDA/CAD-modellen
LDK220M27R Modellen
PSRR
55dB ~ 50dB (120Hz ~ 10kHz)
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Spanning - ingang (max.)
13,2V
Verpakking / doos
SC-74A, SOT-753
Spanning - uitgang (min./vast)
2,7V
Apparaatpakket leverancier
SOT-23-5
Spanningsuitval (max.)
0,35V @ 200mA