LDK320ADU120R
Productnummer DigiKey
497-17801-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-17801-1-ND - Cut Tape (CT)
497-17801-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LDK320ADU120R
Beschrijving
IC REG LINEAR 12V 200MA SOT89
Standaard levertijd fabrikant
24 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 200mA SOT-89
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
LDK320ADU120R Modellen
Categorie
Stroom - uitgang
Fabr.
Stroom - rust (Iq)
90 µA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Stroom - voeding (max.)
100 µA
Status onderdeel
Actief
PSRR
88dB ~ 48dB (120Hz ~ 10kHz)
Uitvoerconfiguratie
Beschermingskenmerken
Te hoge stroom, te hoge temperatuur
Type uitvoer
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)
Aantal regelaars
1
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - ingang (max.)
18V
Verpakking / doos
TO-243AA
Spanning - uitgang (min./vast)
12V
Apparaatpakket leverancier
SOT-89
Spanningsuitval (max.)
0,35V @ 200mA