LDK715M33R
Productnummer DigiKey
497-17847-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-17847-1-ND - Cut Tape (CT)
497-17847-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LDK715M33R
Beschrijving
IC REG LINEAR 3.3V 85MA SOT23-5
Standaard levertijd fabrikant
24 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 85mA SOT-23-5
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
LDK715M33R Modellen
Categorie
Stroom - uitgang
Fabr.
Stroom - rust (Iq)
7 µA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Stroom - voeding (max.)
8.5 µA
Status onderdeel
Actief
PSRR
57dB ~ 38dB (100kHz ~ 1kHz)
Uitvoerconfiguratie
Beschermingskenmerken
Te hoge stroom, te hoge temperatuur
Type uitvoer
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)
Aantal regelaars
1
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - ingang (max.)
24V
Verpakking / doos
SC-74A, SOT-753
Spanning - uitgang (min./vast)
3,3V
Apparaatpakket leverancier
SOT-23-5
Spanningsuitval (max.)
1V @ 85mA