LDL212PV33R
Productnummer DigiKey
497-19548-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-19548-1-ND - Cut Tape (CT)
497-19548-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LDL212PV33R
Beschrijving
IC REG LINEAR 3.3V 1.2A 6-DFN
Standaard levertijd fabrikant
28 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 1,2A 6-DFN (2x2)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
LDL212PV33R Modellen
Categorie
Stroom - rust (Iq)
380 µA
Fabr.
Stroom - voeding (max.)
380 µA
PSRR
87dB ~ 50dB (120Hz ~ 100kHz)
Status onderdeel
Actief
Besturingskenmerken
Inschakelen
Uitvoerconfiguratie
Beschermingskenmerken
Overstroom, overtemperatuur, vergrendeling wegens onderspanning (UVLO)
Type uitvoer
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)
Spanning - ingang (max.)
18V
Verpakking / doos
6-WFDFN blootliggende pad
Spanning - uitgang (min./vast)
3,3V
Apparaatpakket leverancier
6-DFN (2x2)
Spanningsuitval (max.)
0,35V @ 1,2A