LDL40PU33RY
Productnummer DigiKey
497-LDL40PU33RYTR-ND - Tape & Reel (TR)
497-LDL40PU33RYCT-ND - Cut Tape (CT)
497-LDL40PU33RYDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LDL40PU33RY
Beschrijving
IC REG LINEAR 3.3V 200MA 6-DFN
Standaard levertijd fabrikant
26 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 200mA 6-DFN (2x2)
Categorie
Stroom - rust (Iq)
5 µA
Fabr.
Stroom - voeding (max.)
500 µA
Serie
PSRR
70dB (1kHz)
Digi-Reel®
Besturingskenmerken
Stroombegrenzing, inschakelen, power good
Beschermingskenmerken
Te hoge stroom, te hoge temperatuur, kortsluiting
Uitvoerconfiguratie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 150°C (TJ)
Type uitvoer
Soort
Automotive
Aantal regelaars
1
Kwalificatie
AEC-Q100
Spanning - ingang (max.)
40V
Spanning - uitgang (min./vast)
3,3V
Verpakking / doos
6-WDFN blootliggende pad
Spanningsuitval (max.)
1V @ 200mA