LDO40LPU33RY
Productnummer DigiKey
497-18288-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-18288-1-ND - Cut Tape (CT)
497-18288-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LDO40LPU33RY
Beschrijving
IC REG LINEAR 3.3V 400MA 6-DFN
Standaard levertijd fabrikant
24 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 400mA 6-DFN (3x3)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
LDO40LPU33RY Modellen
Categorie
Stroom - voeding (max.)
140 µA
Fabr.
PSRR
77dB ~ 42dB (100Hz ~ 10kHz)
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Besturingskenmerken
Inschakelen
Status onderdeel
Actief
Beschermingskenmerken
Stroombegrenzing, thermische uitschakeling
Uitvoerconfiguratie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)
Type uitvoer
Soort
Automotive
Aantal regelaars
1
Kwalificatie
AEC-Q100
Spanning - ingang (max.)
38V
Type montage
Opbouwmontage, wettable flank
Spanning - uitgang (min./vast)
3,3V
Verpakking / doos
6-VDFN blootliggende pad
Spanningsuitval (max.)
0,27V @ 400mA