LF33CDT-TR
Productnummer DigiKey
497-1532-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-1532-1-ND - Cut Tape (CT)
497-1532-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LF33CDT-TR
Beschrijving
IC REG LINEAR 3.3V 500MA DPAK
Standaard levertijd fabrikant
14 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 500mA DPAK
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
LF33CDT-TR Modellen
Categorie
Stroom - uitgang
Fabr.
Stroom - rust (Iq)
1 mA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Stroom - voeding (max.)
12 mA
Status onderdeel
Actief
PSRR
80dB ~ 65dB (120 Hz ~ 65dB)
Uitvoerconfiguratie
Beschermingskenmerken
Te hoge stroom, te hoge temperatuur
Type uitvoer
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Aantal regelaars
1
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - ingang (max.)
16V
Verpakking / doos
TO-252-3, DPAK (2 leads + tab), SC-63
Spanning - uitgang (min./vast)
3,3V
Apparaatpakket leverancier
DPAK
Spanningsuitval (max.)
0,7V @ 500mA