LK112M33TR
Productnummer DigiKey
497-7807-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-7807-1-ND - Cut Tape (CT)
497-7807-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LK112M33TR
Beschrijving
IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 150mA SOT-23-5
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
LK112M33TR Modellen
Categorie
Stroom - uitgang
Fabr.
Stroom - rust (Iq)
250 µA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
55dB (400 Hz)
Status onderdeel
Actief
Besturingskenmerken
Inschakelen
Uitvoerconfiguratie
Beschermingskenmerken
Te hoge stroom, te hoge temperatuur
Type uitvoer
Bedrijfstemperatuur
-30°C ~ 125°C
Aantal regelaars
1
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - ingang (max.)
14V
Verpakking / doos
SC-74A, SOT-753
Spanning - uitgang (min./vast)
3,3V
Apparaatpakket leverancier
SOT-23-5
Spanningsuitval (max.)
0,35V @ 150mA