M95P16-EXMNT/E
Productnummer DigiKey
497-M95P16-EXMNT/ETR-ND - Tape & Reel (TR)
497-M95P16-EXMNT/ECT-ND - Cut Tape (CT)
497-M95P16-EXMNT/EDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
M95P16-EXMNT/E
Beschrijving
ULTRA LOW-POWER 16 MBIT SERIAL S
Standaard levertijd fabrikant
22 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
EEPROM Geheugen IC 16Mbit SPI - Quad I/O 80 MHz 10 ns 8-SO
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
M95P16-EXMNT/E Modellen
Categorie
Klokfrequentie
80 MHz
Fabr.
Tijd schrijfcyclus - woord, pagina
1,5ms
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toegangstijd
10 ns
Status onderdeel
Actief
Spanning - voeding
1,6V ~ 3,6V
Type geheugen
Niet-vluchtig
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C (TA)