SCT20N120 is verouderd en wordt niet meer geproduceerd.
Beschikbare alternatieven:
Similar
IXYS
Op voorraad: 20
Gegevensblad
Similar
IXYS
Op voorraad: 277
Gegevensblad
Op voorraad: 681
Op voorraad: 677
Microchip Technology
Op voorraad: 134
N-kanaal 1200 V 20 A (Tc) 175W (Tc) Through-hole HiP247™
SCT20N120
Productnummer DigiKey
497-15170-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SCT20N120
Beschrijving
SICFET N-CH 1200V 20A HIP247
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
EDA/CAD-modellen
SCT20N120 Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
3,5V @ 1mA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
45 nC @ 20 V
Verpakking
Buis
Vgs (max.)
+25V, -10V
Status onderdeel
Verouderd
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
650 pF @ 400 V
FET-type
Vermogensdissipatie (max.)
175W (Tc)
Technologie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 200°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
1200 V
Type montage
Through-hole
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Apparaatpakket leverancier
HiP247™
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
20V
Verpakking / doos
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
290mOhm @ 10A, 20V