SM15T24AY
Productnummer DigiKey
497-10788-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-10788-1-ND - Cut Tape (CT)
497-10788-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SM15T24AY
Beschrijving
TVS DIODE 20.5VWM 42.8VC SMC
Standaard levertijd fabrikant
21 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
42,8V Klem 234A (8/20µs) Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage SMC
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
SM15T24AY Modellen
Categorie
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
234A (8/20µs)
Fabr.
Vermogen - piek puls
1500W (1,5kW)
Serie
Vermogenslijnbescherming
Nee
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 150°C (TJ)
Status onderdeel
Actief
Soort
Automotive
Type
Zener
Kwalificatie
AEC-Q101
Unidirectionele kanalen
1
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - sper doorslag (typ.)
20,5V
Verpakking / doos
DO-214AB, SMC
Spanning - doorslag (min.)
22,8V
Apparaatpakket leverancier
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
42,8V