SM15T27AY | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | SM15T27AY |
Beschrijving | TVS DIODE 23.1VWM 48.3VC SMC |
Standaard levertijd fabrikant | 21 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 48,3V Klem 207A (8/20µs) Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage SMC |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | SM15T27AY Modellen |
Categorie | Stroom - piekpuls (10/1000 µs) 207A (8/20µs) |
Fabr. | Vermogen - piek puls 1500W (1,5kW) |
Serie | Vermogenslijnbescherming Nee |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Bedrijfstemperatuur -40°C ~ 150°C (TJ) |
Status onderdeel Actief | Soort Automotive |
Type Zener | Kwalificatie AEC-Q101 |
Unidirectionele kanalen 1 | Type montage Opbouwmontage |
Spanning - sper doorslag (typ.) 23,1V | Verpakking / doos DO-214AB, SMC |
Spanning - doorslag (min.) 25,7V | Apparaatpakket leverancier |
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp 48,3V | Basisproductnummer |