SM15T30CAY
Productnummer DigiKey
497-10791-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-10791-1-ND - Cut Tape (CT)
497-10791-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SM15T30CAY
Beschrijving
TVS DIODE 25.6VWM 53.5VC SMC
Gedetailleerde beschrijving
53,5V Klem 187A (8/20µs) Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage SMC
EDA/CAD-modellen
SM15T30CAY Modellen
Categorie
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
187A (8/20µs)
Fabr.
Vermogen - piek puls
1500W (1,5kW)
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 150°C (TJ)
AEC-Q101
Bidirectionele kanalen
Spanning - sper doorslag (typ.)
25,6V
Spanning - doorslag (min.)
28,5V
Apparaatpakket leverancier
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
53,5V