SMA6J24A-TR
Productnummer DigiKey
497-5927-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-5927-1-ND - Cut Tape (CT)
497-5927-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SMA6J24A-TR
Beschrijving
TVS DIODE 24VWM 44.3VC DO214AC
Gedetailleerde beschrijving
44,3V Klem 80A (8/20µs) Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage DO-214AC (SMA)
EDA/CAD-modellen
SMA6J24A-TR Modellen
Categorie
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
80A (8/20µs)
Fabr.
Vermogen - piek puls
600W
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 175°C (TJ)
Opbouwmontage
Unidirectionele kanalen
Spanning - sper doorslag (typ.)
24V
Apparaatpakket leverancier
Spanning - doorslag (min.)
26,7V
Basisproductnummer
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
44,3V