SMAJ48CA-TR
Productnummer DigiKey
497-15657-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-15657-1-ND - Cut Tape (CT)
497-15657-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SMAJ48CA-TR
Beschrijving
TVS DIODE 48VWM 100VC DO214AC
Standaard levertijd fabrikant
13 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
100V Klem 23A (8/20µs) Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage DO-214AC (SMA)
EDA/CAD-modellen
SMAJ48CA-TR Modellen
Categorie
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
23A (8/20µs)
Fabr.
Vermogen - piek puls
400W
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Opbouwmontage
Bidirectionele kanalen
Spanning - sper doorslag (typ.)
48V
Apparaatpakket leverancier
Spanning - doorslag (min.)
53,3V
Basisproductnummer
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
100V