SMAJ58A-TR
Productnummer DigiKey
497-3508-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-3508-1-ND - Cut Tape (CT)
497-3508-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SMAJ58A-TR
Beschrijving
TVS DIODE 58VWM 93.6VC DO214AC
Standaard levertijd fabrikant
13 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
93,6V Klem 4,3A Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage DO-214AC (SMA)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
SMAJ58A-TR Modellen
Categorie
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
4,3A
Fabr.
Vermogen - piek puls
400W
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Opbouwmontage
Unidirectionele kanalen
Spanning - sper doorslag (typ.)
58V
Apparaatpakket leverancier
Spanning - doorslag (min.)
64,4V
Basisproductnummer
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
93,6V