SMAJ6.5CA-TR
Productnummer DigiKey
497-7896-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-7896-1-ND - Cut Tape (CT)
497-7896-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SMAJ6.5CA-TR
Beschrijving
TVS DIODE 6.5VWM 14.5V DO214AC
Standaard levertijd fabrikant
13 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
14,5V Klem 160A (8/20µs) Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage DO-214AC (SMA)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
SMAJ6.5CA-TR Modellen
Categorie
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
160A (8/20µs)
Fabr.
Vermogen - piek puls
400W
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Opbouwmontage
Bidirectionele kanalen
Spanning - sper doorslag (typ.)
6,5V
Apparaatpakket leverancier
Spanning - doorslag (min.)
7,2V
Basisproductnummer
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
14,5V