SMCJ33A-TR
Productnummer DigiKey
497-6520-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-6520-1-ND - Cut Tape (CT)
497-6520-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SMCJ33A-TR
Beschrijving
TVS DIODE 33VWM 69.7VC SMC
Standaard levertijd fabrikant
13 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
69,7V Klem 143A (8/20µs) Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage SMC
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
SMCJ33A-TR Modellen
Categorie
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
143A (8/20µs)
Fabr.
Vermogen - piek puls
1500W (1,5kW)
Toepassingen
General Purpose
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Opbouwmontage
Unidirectionele kanalen
Spanning - sper doorslag (typ.)
33V
Apparaatpakket leverancier
Spanning - doorslag (min.)
36,7V
Basisproductnummer
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
69,7V