SPSGRF-868 | |
|---|---|
Productnummer DigiKey | 497-15955-ND |
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | SPSGRF-868 |
Beschrijving | RF TXRX MOD ISM<1GHZ CHIP SMD |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | Algemeen ISM <1GHz RF-transceivermodulen 868MHz Geïntegreerd, chip Opbouwmontage |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | SPSGRF-868 Modellen |
Categorie | Seriële interfaces SPI |
Fabr. | Type antenne Geïntegreerd, chip |
Verpakking Tray | Gebruikt IC / onderdeel SPIRIT1 |
Status onderdeel Verouderd | Spanning - voeding 1,8V ~ 3,6V |
DigiKey programmeerbaar Niet geverifieerd | Stroom - inkomend 10mA |
RF familie/standaard Algemeen ISM <1GHz | Stroom - uitgaand 9mA ~ 22mA |
Modulatie 2-FSK, ASK, GFSK, GMSK, MSK, OOK | Type montage Opbouwmontage |
Frequentie 868MHz | Bedrijfstemperatuur -40°C ~ 85°C |