STB100N6F7 is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Similar
Renesas Electronics Corporation
Op voorraad: 1.305
Gegevensblad
Similar
Nexperia USA Inc.
Op voorraad: 1.848
Gegevensblad
onsemi
Infineon Technologies
Op voorraad: 1
Infineon Technologies
Op voorraad: 232
N-kanaal 60 V 100 A (Tc) 125W (Tc) Opbouwmontage TO-263 (D2PAK)