STD11NM65N | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | STD11NM65N |
Beschrijving | MOSFET N CH 650V 11A DPAK |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | N-kanaal 650 V 11 A (Tc) 110W (Tc) Opbouwmontage DPAK |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | STD11NM65N Modellen |
Categorie | Vgs(th) (max.) bij Id 4V @ 250µA |
Fabr. | Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs 29 nC @ 10 V |
Serie | Vgs (max.) ±25V |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds 800 pF @ 50 V |
Status onderdeel Laatste keer gekocht | Vermogensdissipatie (max.) 110W (Tc) |
FET-type | Bedrijfstemperatuur 150°C (TJ) |
Technologie | Type montage Opbouwmontage |
Spanning ontlading-bron (Vdss) 650 V | Apparaatpakket leverancier DPAK |
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C | Verpakking / doos |
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On) 10V | Basisproductnummer |
Rds aan (max.) bij Id, Vgs 455mOhm @ 5,5A, 10V |