STD11NM65N
Productnummer DigiKey
497-13352-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-13352-1-ND - Cut Tape (CT)
497-13352-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STD11NM65N
Beschrijving
MOSFET N CH 650V 11A DPAK
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 650 V 11 A (Tc) 110W (Tc) Opbouwmontage DPAK
EDA/CAD-modellen
STD11NM65N Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
4V @ 250µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
29 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±25V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
800 pF @ 50 V
Status onderdeel
Laatste keer gekocht
Vermogensdissipatie (max.)
110W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
150°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
650 V
Apparaatpakket leverancier
DPAK
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
455mOhm @ 5,5A, 10V