STD12NF06LT4
Productnummer DigiKey
497-2487-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-2487-1-ND - Cut Tape (CT)
497-2487-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STD12NF06LT4
Beschrijving
MOSFET N-CH 60V 12A DPAK
Standaard levertijd fabrikant
13 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 60 V 12 A (Tc) 42,8W (Tc) Opbouwmontage DPAK
EDA/CAD-modellen
STD12NF06LT4 Modellen
Categorie
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
10 nC @ 5 V
Fabr.
Vgs (max.)
±16V
Serie
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
350 pF @ 25 V
Vermogensdissipatie (max.)
42,8W (Tc)
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 175°C (TJ)
FET-type
Soort
Automotive
Technologie
Kwalificatie
AEC-Q101
Spanning ontlading-bron (Vdss)
60 V
Type montage
Opbouwmontage
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
5V, 10V
Verpakking / doos
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
100mOhm @ 6A, 10V
Basisproductnummer
Vgs(th) (max.) bij Id
2V @ 250µA