STD18NF25
Productnummer DigiKey
497-10299-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-10299-1-ND - Cut Tape (CT)
497-10299-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STD18NF25
Beschrijving
MOSFET N-CH 250V 17A DPAK
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 250 V 17 A (Tc) 110W (Tc) Opbouwmontage DPAK
EDA/CAD-modellen
STD18NF25 Modellen
Categorie
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
29.5 nC @ 10 V
Fabr.
Vgs (max.)
±20V
Serie
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
1000 pF @ 25 V
Vermogensdissipatie (max.)
110W (Tc)
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 175°C (TJ)
FET-type
Soort
Automotive
Technologie
Kwalificatie
AEC-Q101
Spanning ontlading-bron (Vdss)
250 V
Type montage
Opbouwmontage
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Verpakking / doos
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
165mOhm @ 8,5A, 10V
Basisproductnummer
Vgs(th) (max.) bij Id
4V @ 250µA