STD4NK100Z
Productnummer DigiKey
497-16035-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-16035-1-ND - Cut Tape (CT)
497-16035-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STD4NK100Z
Beschrijving
MOSFET N-CH 1000V 2.2A DPAK
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 1000 V 2,2 A (Tc) 90W (Tc) Opbouwmontage DPAK
EDA/CAD-modellen
STD4NK100Z Modellen
Categorie
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
18 nC @ 10 V
Fabr.
Vgs (max.)
±30V
Serie
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
601 pF @ 25 V
Vermogensdissipatie (max.)
90W (Tc)
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
FET-type
Soort
Automotive
Technologie
Kwalificatie
AEC-Q101
Spanning ontlading-bron (Vdss)
1000 V
Type montage
Opbouwmontage
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Verpakking / doos
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
6,8Ohm @ 1,1A, 10V
Basisproductnummer
Vgs(th) (max.) bij Id
4,5V @ 50µA