STD60NF55LAT4
Productnummer DigiKey
497-18737-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-18737-1-ND - Cut Tape (CT)
497-18737-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STD60NF55LAT4
Beschrijving
MOSFET N-CH 55V 60A DPAK
Standaard levertijd fabrikant
13 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 55 V 60 A (Tc) 110W (Tc) Opbouwmontage TO-252 (DPAK)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
STD60NF55LAT4 Modellen
Categorie
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
40 nC @ 5 V
Fabr.
Vgs (max.)
±15V
Serie
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
1950 pF @ 25 V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Vermogensdissipatie (max.)
110W (Tc)
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 175°C (TJ)
FET-type
Soort
Automotive
Technologie
Kwalificatie
AEC-Q101
Spanning ontlading-bron (Vdss)
55 V
Type montage
Opbouwmontage
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Apparaatpakket leverancier
TO-252 (DPAK)
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
5V, 10V
Verpakking / doos
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
15mOhm @ 30A, 10V
Basisproductnummer
Vgs(th) (max.) bij Id
2V @ 250µA