STD65N55F3 is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Similar
Infineon Technologies
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Similar
Diodes Incorporated
Op voorraad: 2.452
Gegevensblad
Infineon Technologies
Op voorraad: 81
Op voorraad: 436
Renesas Electronics Corporation
N-kanaal 55 V 80 A (Tc) 110W (Tc) Opbouwmontage DPAK