STEVAL-ISA055V2
Productnummer DigiKey
497-8220-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STEVAL-ISA055V2
Beschrijving
EVAL BOARD FOR ST1S12
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
ST1S12 - DC/DC, step-down 1 niet-geïsoleerde uitgang Uitgangen Evaluatiebord
Categorie
Stroom - uitgang
700mA
Spanning - ingang
2,5V ~ 5,5V
Topologie regelaar
Buck
Status onderdeel
Verouderd
Frequentie - schakeling
1,7MHz
Hoofddoel
DC/DC, step-down
Uitgangen en type
1 niet-geïsoleerde uitgang
Gebruikt IC / onderdeel
ST1S12
Spanning - uitgang
3,3V