STFI15N95K5
Productnummer DigiKey
497-17092-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STFI15N95K5
Beschrijving
MOSFET N-CH 950V 7.5A I2PAKFP
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 950 V 7,5 A (Ta) 30W Through-hole TO-281 (I2PAKFP)
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
5V @ 100µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
30 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±30V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
855 pF @ 10 V
Status onderdeel
Verouderd
Vermogensdissipatie (max.)
30W
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
950 V
Apparaatpakket leverancier
TO-281 (I2PAKFP)
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
500mOhm @ 5,5A, 10V