STGF10NC60KD
Productnummer DigiKey
497-5114-5-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STGF10NC60KD
Beschrijving
IGBT 600V 9A TO-220FP
Standaard levertijd fabrikant
14 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
IGBT 600 V 9 A 25 W Through-hole TO-220FP
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
STGF10NC60KD Modellen
Categorie
Type ingang
Standard
Fabrikant
STMicroelectronics
Lading poort
19 nC
Serie
Td (aan/uit) bij 25°C
17ns/72ns
Verpakking
Buis
Testvoorwaarde
390V, 5A, 10Ohm, 15V
Status onderdeel
Actief
Inverse hersteltijd (trr)
22 ns
Spanning - collector-emitter doorslag (max.)
600 V
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Stroom - collector (Ic) (max.)
9 A
Type montage
Through-hole
Stroom - collector puls (Icm)
30 A
Verpakking / doos
TO-220-3 volledig pakket
Vce(aan) (max.) bij Vge, Ic
2,5V @ 15V, 5A
Apparaatpakket leverancier
TO-220FP
Vermogen - max.
25 W