STGIPS10K60T is verouderd en wordt niet meer geproduceerd.
Beschikbare alternatieven:
MFR Recommended
STMicroelectronics
Op voorraad: 49
Gegevensblad
Vermogensdrivermodulen IGBT 3-fasen 600 V 10 A 25-PowerDIP-module (0,993", 25,23mm)
STGIPS10K60T
Productnummer DigiKey
497-12250-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STGIPS10K60T
Beschrijving
IGBT IPM 600V 10A 25-PWRDIP MOD
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
STGIPS10K60T Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Stroom
10 A
Fabrikant
STMicroelectronics
Spanning
600 V
Serie
Spanning - isolatie
2500Vrms
Status onderdeel
Verouderd
Verpakking / doos
25-PowerDIP-module (0,993", 25,23mm)