STGW60V60F
Productnummer DigiKey
497-STGW60V60F-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STGW60V60F
Beschrijving
IGBT TRENCH FS 600V 80A TO-247-3
Standaard levertijd fabrikant
14 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
IGBT Trench Field Stop 600 V 80 A 375 W Through-hole TO-247-3
EDA/CAD-modellen
STGW60V60F Modellen
Categorie
Schakelenergie
750µJ (aan), 550µJ (uit)
Fabrikant
STMicroelectronics
Type ingang
Standard
Verpakking
Buis
Lading poort
334 nC
Status onderdeel
Actief
Td (aan/uit) bij 25°C
60ns/208ns
Type IGBT
Trench Field Stop
Testvoorwaarde
400V, 60A, 4,7Ohm, 15V
Spanning - collector-emitter doorslag (max.)
600 V
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 175°C (TJ)
Stroom - collector (Ic) (max.)
80 A
Type montage
Through-hole
Stroom - collector puls (Icm)
240 A
Verpakking / doos
TO-247-3
Vce(aan) (max.) bij Vge, Ic
2,3V @ 15V, 60A
Apparaatpakket leverancier
TO-247-3
Vermogen - max.
375 W