STH240N10F7-6 | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | STH240N10F7-6 |
Beschrijving | MOSFET N-CH 100V 180A H2PAK-6 |
Standaard levertijd fabrikant | 19 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | N-kanaal 100 V 180 A (Tc) 300W (Tc) Opbouwmontage H2PAK-6 |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | STH240N10F7-6 Modellen |
Categorie | Vgs(th) (max.) bij Id 4,5V @ 250µA |
Fabr. | Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs 160 nC @ 10 V |
Serie | Vgs (max.) ±20V |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds 11550 pF @ 25 V |
Status onderdeel Actief | Vermogensdissipatie (max.) 300W (Tc) |
FET-type | Bedrijfstemperatuur -55°C ~ 175°C (TJ) |
Technologie | Type montage Opbouwmontage |
Spanning ontlading-bron (Vdss) 100 V | Apparaatpakket leverancier H2PAK-6 |
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C | Verpakking / doos |
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On) 10V | Basisproductnummer |
Rds aan (max.) bij Id, Vgs 2,5mOhm @ 60A, 10V |