STH310N10F7-6
Productnummer DigiKey
497-13586-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-13586-1-ND - Cut Tape (CT)
497-13586-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STH310N10F7-6
Beschrijving
MOSFET N-CH 100V 180A H2PAK-6
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 100 V 180 A (Tc) 315W (Tc) Opbouwmontage H2PAK-6
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
STH310N10F7-6 Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
3,8V @ 250µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
180 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±20V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
12800 pF @ 25 V
Vermogensdissipatie (max.)
315W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 175°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
100 V
Apparaatpakket leverancier
H2PAK-6
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
2,5mOhm @ 60A, 10V