STH315N10F7-6
Productnummer DigiKey
497-14719-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-14719-1-ND - Cut Tape (CT)
497-14719-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STH315N10F7-6
Beschrijving
MOSFET N-CH 100V 180A H2PAK-6
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 100 V 180 A (Tc) 315W (Tc) Opbouwmontage H2PAK-6
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
STH315N10F7-6 Modellen
Categorie
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
180 nC @ 10 V
Fabr.
Vgs (max.)
±20V
Serie
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
12800 pF @ 25 V
Vermogensdissipatie (max.)
315W (Tc)
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 175°C (TJ)
FET-type
Soort
Automotive
Technologie
Kwalificatie
AEC-Q101
Spanning ontlading-bron (Vdss)
100 V
Type montage
Opbouwmontage
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Apparaatpakket leverancier
H2PAK-6
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Verpakking / doos
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
2,3mOhm @ 60A, 10V
Basisproductnummer
Vgs(th) (max.) bij Id
4,5V @ 250µA