STL115N10F7AG
Productnummer DigiKey
497-17622-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-17622-1-ND - Cut Tape (CT)
497-17622-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STL115N10F7AG
Beschrijving
MOSFET N-CH 100V 107A POWERFLAT
Standaard levertijd fabrikant
17 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 100 V 107 A (Tc) 136W (Tc) Opbouwmontage, wettable flank PowerFlat™ (5x6)
EDA/CAD-modellen
STL115N10F7AG Modellen
Categorie
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
72.5 nC @ 10 V
Fabr.
Vgs (max.)
±20V
Serie
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
5600 pF @ 50 V
Vermogensdissipatie (max.)
136W (Tc)
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 175°C (TJ)
FET-type
Soort
Automotive
Technologie
Kwalificatie
AEC-Q101
Spanning ontlading-bron (Vdss)
100 V
Type montage
Opbouwmontage, wettable flank
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Apparaatpakket leverancier
PowerFlat™ (5x6)
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Verpakking / doos
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
6mOhm @ 53A, 10V
Basisproductnummer
Vgs(th) (max.) bij Id
4,5V @ 250µA