STL130N6F7
Productnummer DigiKey
497-15910-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-15910-1-ND - Cut Tape (CT)
497-15910-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STL130N6F7
Beschrijving
MOSFET N-CH 60V 130A POWERFLAT
Standaard levertijd fabrikant
22 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 60 V 130 A (Tc) 4,8W (Ta), 125W (Tc) Opbouwmontage PowerFlat™ (5x6)
EDA/CAD-modellen
STL130N6F7 Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
4V @ 250µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
42 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±20V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
2600 pF @ 25 V
Vermogensdissipatie (max.)
4,8W (Ta), 125W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 175°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
60 V
Apparaatpakket leverancier
PowerFlat™ (5x6)
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
3,5mOhm @ 13A, 10V