STL130N8F7
Productnummer DigiKey
497-13965-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-13965-1-ND - Cut Tape (CT)
497-13965-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STL130N8F7
Beschrijving
MOSFET N-CH 80V 130A POWERFLAT
Standaard levertijd fabrikant
17 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 80 V 130 A (Tc) 135W (Tc) Opbouwmontage PowerFlat™ (5x6)
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
4,5V @ 250µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
96 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±20V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
6340 pF @ 40 V
Vermogensdissipatie (max.)
135W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 175°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
80 V
Apparaatpakket leverancier
PowerFlat™ (5x6)
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
3,6mOhm @ 13A, 10V