STL60N10F7
Productnummer DigiKey
497-13879-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-13879-1-ND - Cut Tape (CT)
497-13879-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STL60N10F7
Beschrijving
MOSFET N-CH 100V 46A POWERFLAT
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 100 V 46 A (Tc) 5W (Ta), 72W (Tc) Opbouwmontage PowerFlat™ (5x6)
EDA/CAD-modellen
STL60N10F7 Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
4,5V @ 250µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
25 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
20V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
1640 pF @ 50 V
Vermogensdissipatie (max.)
5W (Ta), 72W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 175°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
100 V
Apparaatpakket leverancier
PowerFlat™ (5x6)
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
18mOhm @ 6A, 10V