STL60P4LLF6
Productnummer DigiKey
497-15480-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-15480-1-ND - Cut Tape (CT)
497-15480-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STL60P4LLF6
Beschrijving
MOSFET P-CH 40V 60A POWERFLAT
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
P-kanaal 40 V 60 A (Tc) 100W (Tc) Opbouwmontage PowerFlat™ (5x6)
EDA/CAD-modellen
STL60P4LLF6 Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
1V @ 250µA (min.)
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
34 nC @ 4.5 V
Serie
Vgs (max.)
±20V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
3525 pF @ 25 V
Vermogensdissipatie (max.)
100W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
175°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
40 V
Apparaatpakket leverancier
PowerFlat™ (5x6)
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
4,5V, 10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
14mOhm @ 6,5A, 10V