STL8N10F7 | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | STL8N10F7 |
Beschrijving | MOSFET N-CH 100V POWERFLAT |
Standaard levertijd fabrikant | 15 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | N-kanaal 100 V 35 A (Tc) 3,5W (Ta), 50W (Tc) Opbouwmontage PowerFlat™ (3,3x3,3) |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | STL8N10F7 Modellen |
Categorie | Vgs(th) (max.) bij Id 4,5V @ 250µA |
Fabr. | Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs 22 nC @ 10 V |
Serie | Vgs (max.) ±20V |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds 2000 pF @ 50 V |
Status onderdeel Actief | Vermogensdissipatie (max.) 3,5W (Ta), 50W (Tc) |
FET-type | Bedrijfstemperatuur -55°C ~ 150°C (TJ) |
Technologie | Type montage Opbouwmontage |
Spanning ontlading-bron (Vdss) 100 V | Apparaatpakket leverancier PowerFlat™ (3,3x3,3) |
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C | Verpakking / doos |
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On) 10V | Basisproductnummer |
Rds aan (max.) bij Id, Vgs 20mOhm @ 4A, 10V |