STL90N6F7
Productnummer DigiKey
497-15913-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-15913-1-ND - Cut Tape (CT)
497-15913-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STL90N6F7
Beschrijving
MOSFET N-CH 60V 90A POWERFLAT
Standaard levertijd fabrikant
22 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 60 V 90 A (Tc) 4,8W (Ta), 94W (Tc) Opbouwmontage PowerFlat™ (5x6)
EDA/CAD-modellen
STL90N6F7 Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
4V @ 250µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
25 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±20V
Digi-Reel®
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
1600 pF @ 25 V
Status onderdeel
Actief
Vermogensdissipatie (max.)
4,8W (Ta), 94W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
175°C (TJ)
Technologie
Type montage
Opbouwmontage
Spanning ontlading-bron (Vdss)
60 V
Apparaatpakket leverancier
PowerFlat™ (5x6)
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
5,4mOhm @ 10,5A, 10V