STL90N6F7 | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | STL90N6F7 |
Beschrijving | MOSFET N-CH 60V 90A POWERFLAT |
Standaard levertijd fabrikant | 22 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | N-kanaal 60 V 90 A (Tc) 4,8W (Ta), 94W (Tc) Opbouwmontage PowerFlat™ (5x6) |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | STL90N6F7 Modellen |
Categorie | Vgs(th) (max.) bij Id 4V @ 250µA |
Fabr. | Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs 25 nC @ 10 V |
Serie | Vgs (max.) ±20V |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds 1600 pF @ 25 V |
Status onderdeel Actief | Vermogensdissipatie (max.) 4,8W (Ta), 94W (Tc) |
FET-type | Bedrijfstemperatuur 175°C (TJ) |
Technologie | Type montage Opbouwmontage |
Spanning ontlading-bron (Vdss) 60 V | Apparaatpakket leverancier PowerFlat™ (5x6) |
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C | Verpakking / doos |
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On) 10V | Basisproductnummer |
Rds aan (max.) bij Id, Vgs 5,4mOhm @ 10,5A, 10V |