STLQ015M18R
Productnummer DigiKey
497-15932-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-15932-1-ND - Cut Tape (CT)
497-15932-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STLQ015M18R
Beschrijving
IC REG LINEAR 1.8V 150MA SOT23-5
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 150mA SOT-23-5
EDA/CAD-modellen
STLQ015M18R Modellen
PSRR
40dB ~ 15dB (1kHz ~ 100kHz)
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)
Spanning - ingang (max.)
5,5V
Spanning - uitgang (min./vast)
1,8V
Spanningsuitval (max.)
0,3V @ 150mA