STLQ015M25R | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | STLQ015M25R |
Beschrijving | IC REG LINEAR 2.5V 150MA SOT23-5 |
Standaard levertijd fabrikant | 24 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 150mA SOT-23-5 |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | STLQ015M25R Modellen |
Categorie | Stroom - rust (Iq) 1.7 µA |
Fabr. | Stroom - voeding (max.) 2.4 µA |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | PSRR 40dB ~ 15dB (1kHz ~ 100kHz) |
Status onderdeel Actief | Besturingskenmerken Inschakelen |
Uitvoerconfiguratie | Beschermingskenmerken Te hoge stroom, te hoge temperatuur |
Type uitvoer | Bedrijfstemperatuur -40°C ~ 125°C (TJ) |
Aantal regelaars 1 | Type montage Opbouwmontage |
Spanning - ingang (max.) 5,5V | Verpakking / doos SC-74A, SOT-753 |
Spanning - uitgang (min./vast) 2,5V | Apparaatpakket leverancier SOT-23-5 |
Spanningsuitval (max.) 0,3V @ 150mA | Basisproductnummer |