STLQ50C-R
Productnummer DigiKey
497-5819-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-5819-1-ND - Cut Tape (CT)
497-5819-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STLQ50C-R
Beschrijving
IC REG LIN POS ADJ 50MA SOT323-5
Standaard levertijd fabrikant
24 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Instelbaar 1 Uitgang 50mA SOT-323-5
EDA/CAD-modellen
STLQ50C-R Modellen
Categorie
Stroom - uitgang
Fabr.
Stroom - rust (Iq)
5 µA
Digi-Reel®
Stroom - voeding (max.)
6 µA
Status onderdeel
Actief
PSRR
30dB (120 Hz)
Uitvoerconfiguratie
Beschermingskenmerken
Te hoge stroom, te hoge temperatuur
Type uitvoer
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Aantal regelaars
1
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - ingang (max.)
12V
Verpakking / doos
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Spanning - uitgang (min./vast)
1,22V
Apparaatpakket leverancier
SOT-323-5
Spanning - uitgang (max.)
Basisproductnummer
Spanningsuitval (max.)
0,7V @ 50mA