STM32L031F4P3
Productnummer DigiKey
497-16805-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STM32L031F4P3
Beschrijving
IC MCU 32BIT 16KB FLASH 20TSSOP
Gedetailleerde beschrijving
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Microcontrollers IC 32-bit 32MHz 16KB (16K x 8) FLASH 20-TSSOP
EDA/CAD-modellen
STM32L031F4P3 Modellen
EEPROM-grootte
1K x 8
Verpakking
Tray
RAM-grootte
8K x 8
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 3,6V
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TA)
Snelheid
32MHz
Type montage
Opbouwmontage
Connectiviteit
I2C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART
Apparaatpakket leverancier
20-TSSOP
Randapparatuur
Brown-out detecteren/resetten, DMA, POR, PWM, WDT
Verpakking / doos
20-TSSOP (0,173", 4,40mm breedte)